Psycholog Szamotuły Cecylia Cembrowicz Til

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie systemowym, jednocześnie  wykorzystując podejście integracyjne. Wspieram jako trener asertywności i mental coaching. Specjalizuje się w pomocy dzieciom, młodzieży i młodym dorosłym, którzy szukają swojej drogi życiowej.

Chętnie przyjmuje pary i rodziny. W terapii skupiam się na empatycznym rozumieniu trudności oraz wsparciu w ich rozwiązywaniu. Do człowieka podchodzę holistycznie.
Poza psychoterapią długoterminową, udzielam również konsultacji psychologicznych i seksuologicznych. Zdarza się mi również przyjeżdżać na wizyty domowe i interwencje kryzysowe.

Podczas wizyt poświęcam całą swoją uwagę pacjentowi, staram się zawsze  tłumaczyć pewne mechanizmy i zależności, aby pacjenci mogli w pełni korzystać z wizyt. Współpracuje z zespołem specjalistów, poddaje się superwizji stale zwiększając swoje doświadczenie.

Moja praca to przede wszystkim życiowa pasja, dlatego stale uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Uwielbiam ten czas ! Lubię być na bieżąco !

A prywatnie?

Jestem fanką zdrowego stylu życia. Kocham gotować i próbować nowych smaków. Uwielbiam naturę i podróże. Podróże to Ja. Na co dzień praktykuje jogę i medytację. Rozwijam swoją uważność poprzez mindfulness i wdzięczność. Prywatnie spełniona żona i mama.

Kocham życie!:)

Wykształcenie

  • Dyplom Psychologa na specjalności klinicznej – Uniwersytet humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu
  • Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów – studia podyplomowe UAM Poznań
  • Psychodietetyka – studia podyplomowe Uniwersytet humanistycznospołeczny SWPS w Poznaniu
  • Psychoterapia dzieci i młodzieży – poznawczo-behawioralna- Instytut Edukacji i Terapii
  • w trakcie szkoły Psychoterapii Systemowej- Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej, członek nadzwyczajny
  • Studia podyplomowe – wychowanie do życia w rodzinie
  • Studia podyplomowe – Socjoterapia
  • Terapia małych dzieci -poziom podstawowy i zaawansowany. IPP Poznań
  • Terapia nastolatków- poziom podstawowy i zaawansowany. IPP Poznań

Szkolenia m.in. z zakresu

terapia bezsenności.pl- Genogram- klucz do zrozumienia twojej rodziny – Terapia dzieci – Interwencja kryzysowa – Kids Skills – dam rade – program terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu tytuł praktyka metody – TSR- Praca z rodziną w sytuacji rozwodu- Techniki Relaksacyjne i uważność –  Metody ACT – dialog motywujący -seksualność dzieci i młodzieży  – seksualność osób dorosłych – terapia nastolatków – terapia zabawą – coaching i mental health.

Psycholog Szamotuły Cecylia Cembrowicz Til